Oferta

OFERTA DLA SPRZEDAJĄCYCH
Zapraszamy do współpracy wszystkich chcących sprzedać świeżą borówkę. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Stabilność i lojalność.

OFERTA DLA ODBIORCÓW
Pragniemy Państwu zaoferować świeżą borówkę amerykańską pakowaną
w pudełka plastikowe z polietylenu, oddzielone przykrywką, wentylowane, zawartość opakowania doskonale widoczna.

 Przykładowe opakowania:
0,125kg, 0,150kg, 0,250kg, 0,500kg następnie pakujemy w tekturowe kartony.

Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość innego pakowania np. w skrzynki 4kg.
Staramy się w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów .
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem oferując towar najwyższej jakości.

Nasze owoce znajdziecie Państwo nie tylko w Polsce, eksportujemy je do Niemiec , Holandii, Skandynawii oraz innych państw.

Gospodarstwo Rolne 'Dłużyna' Sp. z o.o. w kooperacji z Borówką Wielkopolska Sp. z o.o. mają wyłączność na sprzedaż owoców suszonych przy użyciu koncentratu jabłkowego, na terenie Europy Centralnej oraz Europy Wschodniej. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej metody nasze suszone owoce zachowują wyjątkowe walory smakowe i odżywcze

Suszone borówki /czarne pozeczki /  wiśnie / truskawki / żurawina

Suszone owoce to smaczna alternatywa dla świeżych owoców. Proces suszenia zamyka wszystkie witaminy i antyoksydanty w owocu.

Używamy dwóch metod suszenia owoców:
- Napełnianie cukrem - najbardziej typowa metoda suszenia.
- Napełnianie koncentratem jabłkowym - w tej metodzie używa się naturalnych cukrów zawartych w koncentracie jabłkowym. W ten sposób suszone owoce nie są aż tak słodkie i zachowują swoje naturalne smaki i właściwości.

Borówki, czarna porzeczka, żurawina, truskawki i wiśnie - te owoce mamy w ofercie naszych suszonych owoców.

Oferujemy sprzedaż w dużych opakowaniach po 10 kg, specjalnie dla restauracji, cateringu i przemysłu. Możliwy jest też zakup owoców w mniejszych opakowaniach, np. w saszetkach po 60 gram, także z logiem i grafiką Państwa firmy.

Mrożone borówki / mrożone nasiona granatu

Mrożenie owoców to stosunkowo nowa technologia, która wciąż podlega dalszym ulepszeniom. Ta metoda, podobnie jak suszenie, zachowuje wszystkie witaminy i minerały w owocach. Nasz asortyment to nie tylko mrożone borówki, ale też mrożone nasiona granatów i inne typy owoców, dostępne w wersji mrożonej na Państwa zamówienie.

Sprzedajemy borówki mrożone w różnych rozmiarach:

 

Mniejsze niż 15 mm
Większe niż 15 mm
Niesortowane

Mrożone owoce sprzedajemy w pudełkach 10kg, ale możliwe jest także opakowanie w mniejszych rozmiarach, np. w tubie 200 gram.